Úvod » Oleje značky » Shell » SHELL ADVANCE RACING M 1L


        

SHELL ADVANCE RACING M 1L

skladom

 

Skladom: 100,00 ks
naša cena bez DPH: 12,63 EUR
naša cena s DPH (20 %):
15,15 EUR

Shell ADVANCE Racing M je syntetický olej na báze ricínu, ktorý je určený pre závodné účely. Vďaka svojmu složeniu zaisťuje vynikajúcu ochranu motoru pred opotrebovaím a tvorbou úsad aj pri extrémnych závodných podmienkach. Shell ADVANCE Racing M zaručuje: vynikajúcu ochranu proti opotrebovaniu piestov a tvorbou úsad minimálny obsah popola pre bezchybnú funkciu sviečok vysokú oxidačnú stabilitu  

 

Špecifikácia:
FIM/FIA – CIK  
 
Použitie:
Tento olej je špeciálne vyvinutý pre športové vysokootáčkové dvojtaktné motory motocyklov a motokár. Je tak isto použitelný pre štvortaktné plochodrážne, závodné motocykle a pre motory spalujúce alkoholové palivo.   Shell ADVANCE Racing M je doporučovaný do niektorých štvortaktných historických automobilových motorov, kde je predpisovaný ricínový olej SAE 30.   Doporučený miešací pomer palivo : olej je 16 : 1 pre motokáry, 25:1 pre motocykle, pokiaľ výrobca motoru neuvádza inú hodnotu.
 
Tento motorový olej neni vhodný na použitie v běžnej cestnej prevádzke. Nemal by byť používaný do prívesných lodných motorov. Oleje na báze ricínu nesmú byť miešané s běžnými minerálnymi olejmi.  
 
Typické vlastnosti:
Hustota pri 15°C kg/l 0,893
Kinematická viskozita pri 40°C cSt 108,0
Kinematická viskozita pri 100°C cSt 12,0 V
iskozitný index 100 Bod vzplanutia °C 272
od tuhnutia °C -9
Sulfátový popol % hm. < 0,005