Úvod » Kvapaliny aditíva » Flashlube Injector Cleaner 1L


        

Flashlube Injector Cleaner 1L

skladom

 

Skladom: 100,00 ks
naša cena bez DPH: 18,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
21,60 EUR

Prísada do benzínu Flashlube Injector Cleaner je určená k ochrane vstrekovacích trysiek benzínového motoru. Čistí vstrekovací systém benzínového motoru a zároveň ho chráni. Pomáha udržovať celkový výkon na špičkovej úrovni.   

Zníženie obsahu síry v benzíne môže ovplyvniť výkon niektorých častí palivového systému v aute, napr. palivové čerpadlo, vstrekovacie trysky a klapky, pretože chýbajú prirodzené vlastnosti síry. Záznamy z Európy ukazujú, že se 4x zvýšil počet prípadov zablokovaných vstrekovacích trysiek od začiatku roku 2004, kedy sa začalo predávať palivo s nízkym obsahom síry.   

Nízky obsah síry a olova v modernom benzíne je oproti olovnatému benzínu z krátkodobého hladiska šetrnejší voči prírode. Bezolovnatý benzín však prispieva k rýchlejšiemu opotrebeniu motoru a tým aj k väčšej spotrebe paliva. Skutočný ekologický efekt sa tak dosiahne až s používaním motorového aditíva, ktoré vašemu benzínu dodá jeho pôvodnú mazivosť. S pomocou tohoto aditíva zároveň udržíte ekologickejší charakter bezolovnatého paliva.   

 

Použitie: vo všetkých automobiloch jazdiacich na benzín, ako aj v priemyselných alebo námorných pohonoch. 
 
Výhody: 
- čistí tryskové a palivové systémy 
- znižuje náklady na pohonné hmoty 
- premazáva trysky, čerpadlo a horné časti valcov 
- zlepšuje vlastnosti palív s nízkym obsahom síry 
- zvyšuje výkonnosť 
- zlepšuje studený štart 
- znižuje škodlivé emisie 
- predlžuje životnosť motoru 
- ochraňuje proti korózii 
- pomáha k hladšiemu chodu motoru